Derin Kuyu Tesisatı

Derin Kuyu Tesisatı

Derin kuyu dalgıç pompa tesisatı işleri; dalgıç pompa elektrik tesisatı ve dalgıç pompa su borusu tesisatı olmak üzere iki gruba ayrılır. İstanbul ve Kocaeli’nde dalgıç pompa tesisatı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Dalgıç pompa tesisatında kullandığımız tüm sızdırmazlık ürünleri %100 yerli malıdır. Sondaj dalgıç pompaları, artezyen kuyu pompaları, su kuyusu dalgıç pompaları, keson kuyu dalgıç pompaları, su pompaları, dalgıç motor pompaları, kalem dalgıç pompa, dalgıç pompa hidrofor tesisatı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus dalgıç pompanın basma yüksekliği ile alakalı koç vuruşu yani suyun ani olarak pompa üstüne çarpmasıdır.

  • Kaliteli Hizmet Anlayışı.
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Hızlı ve Pratik Çözümler
  • Çözüm Odaklı Müşteri İlişkileri
  • Uygun Fiyat Güvencesi

Derin kuyu dalgıç pompa tesisat hattında kuyunun derinliği dikkat alındığında 10-50 bar arası basınç oluşur bu nedenle dalgıç pompa tesisatı yapılırken yüksek basınç dayanımı olan malzemeler kullanılması belli noktalara basınç tahliye vanaları takılması zorunludur. Mümkün ise dalgıç pompa tesisatı direk olarak su deposuna çekilmeli sistemde pislik tutucu vana çekvalf gibi tıkanması durumunda basınç artıracak ürünler kullanılmamalıdır.Derin Kuyu Dalgıç Pompa Tesisatı konusunda firmamız deneyimli ve tecrübeli personellerimiz ile garantili montaj servis hizmeti vermektedir. Markası ve modeli ne olursa olsun dalgıç tesisat işlerinizde hizmetinizdeyiz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Nasıl yardımcı olabilirim