Hakkımızda

Hakkımızda

Erçetin Sondajcılık uzun yıllardan bu yana uzman ve deneyimli teknik kadrosu ile üstün teknoloji donanımlı, sondaj makinaları ile yüksek basınçlı kompresörlerle Türkiye’nin değişik bölgelelerinde siteler için içme suyu, otellerde kullanma suyu ve tarımsal alanda kullanmaya yönelik yer altı suyu araştırmaları, su sondajı zemin sondajı, rotary çamurlu sondajlar ve dalgıç pompa satışı, montajı şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır.

Erçetin Sondajcılık sektöründe hizmeti prensip kabul edip çalışmalarında kalite ilkesinden yola çıkarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Sektördeki başarımız, her geçen gün müşteri portföyümüzü artırmaktadır.

  • Kaliteli Hizmet Anlayışı.
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Hızlı ve Pratik Çözümler
  • Çözüm Odaklı Müşteri İlişkileri
  • Uygun Fiyat Güvencesi

Erçetin Sondaj'ın öncelikli amaçları; mevcut ve daha önce denenmemiş uygulamalar için jeoloji ve jeofizik biliminin daha geniş çaplı kullanımını teşvik ederken yüksek kaliteli bir zemin araştırması ve keşif hizmeti sağlamaktır. Şirket, yeni geliştirilen fikirleri ortaya koyma ve uygulamaya geçirme amacı doğrultusunda üniversitelerin ilgili bölümleri ile birlikte araştırma faaliyetlerine devam etmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Nasıl yardımcı olabilirim